Beylikdüzü Koltuk Yıkama

            Hijyene önem verenler için ev eşyalarının temizliği çok önemlidir. Ancak koltuk temizliği sanıldığından daha zordur. Gün boyu kullanıldığı için kısa sürede kirlenir. Ayrıca üzerinde yiyecek ve içeceklerin lekesi olmaktadır. Bu lekeler her koltukta kolay çıkmaz. Özellikle meyve suyu, kahve gibi zor lekeler profesyonel temizlik araçları gerektirmektedir. Koltuk kumaşının cinside temizlik açısından önemlidir.

 Profesyonel Temizlik Hizmeti Nasıldır?

            Profesyonel koltuk temizliği hizmeti veren firmamız bu hizmeti yerinde vermektedir. Müşterilerinin mekanına giderek her türlü koltuk, kanepe gibi kumaşlı mobilyaları temizlemekteyiz. İşinde uzman olan, disiplinli çalışma prensibine sahip personel kadrosu ile çalışan firmamız kısa sürede temizlik hizmetini yapmaktadır. Anti bakteriyel şekilde gözle görülemeyen mikroplar temizlenmektedir. Elle ne kadar uğraşsa da temizlemekte zorlanan müşterilerimiz için onları yormadan koltukları dezenfekte etmekteyiz.

             Özellikle küçük çocukları olanlar hijyene çok önem vermektedir. Küçük çocuklarının sağlığını düşünen aileler gönül rahatlığıyla koltuklarını kullanabilmektedir. Uygun fiyat politikasıyla çalışan firmamız çeşitli kampanyalar ve indirimler yapılarak ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Müşteri hizmetleri servisimiz müşterilerimizin sorularına yanıt vermektedir. Online sitemizden randevu ve bilgi alma imkanı bulunmaktadır. Koltuklarını temizlemek için profesyonel temizlikçi arayanların artık internet üzerinden iletişim kurarak bu hizmeti almaları mümkün olmaktadır.

 Koltuk Temizliğinin Aşamaları Nelerdir?

            Koltuk temizliğinde her koşula hazırlıklı olan firmamız personeli her türlü kumaşı rahatlıkla temizlemektedir. Bunun yanında kumaş, desen ve rengi de kaliteli temizlik için fark yaratmamaktadır. En zor desen ve renklerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Ev imkanlarında temizlenemeyen koltukların profesyonel ekip ve ekipmanımız yolu ile temizlenmektedir. Koltuk temizleme aşamalarına bakıldığında önce köpükleme yapılmaktadır. Fırçalama ve vakumlama yöntemi ile bakteriler koltuklardan tamamen temizlenmektedir.

            Son olarak kurutma işleminden sonra koltuklar müşterilerimizin kullanıma hazır hale gelmektedir. İşini en iyi şekilde yapmayı amaçlayan firmamız sadece ev değil ofis, kafe gibi mekanların mobilyalarının temizliğini yapmaktadır. Yatak temizliğinin zorluğu göz önüne alınarak yatakların dezenfekte olması sağlanmaktadır. Ayrıca araç koltukları temizlenmektedir. Kendi alanında yenilikleri takip eden firmamız ekipmanlarını son teknolojide kullanmaktadır. Gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı aletler sonucunda koltuklar yeni gibi olmaktadır.

             İlk günkü temizliği arayan müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik hizmet vermekteyiz. Koltukların renklerineve desenlerine zarar vermeden yapılan temizlik sonunda müşterilerimizin herzaman ilk tercihi olmaktayız. Koltukların uzun ömürlü olarak kullanımınayönelik hizmet vermekteyiz. Garantili temizlik anlayışı ile hizmet verenfirmamız hizmet aşamasında ve daha sonra müşterileri ile ilgilenmektedir.Sorunsuz şekilde hizmet vermeyi amaçlayan firmamız kısa sürede sorunlara acilçözümler getirmektedir.