Beylikdüzü Koltuk Yıkama

İstanbul’un en gelişmiş semti olan Beylikdüzü bölgesinde Yerinde Koltuk Yıkama hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz, koltuk çeşitlerini en iyi şekilde bildiği için, koltuğunuza zarar vermeden kiri koltuklarınızdan arındırmaktadır. Beylikdüzü Koltuk Yıkama Firması olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 6 Ekibimiz ve 3 aracımız ile sizlere kısa sürede servis almanızı sağlamaktadır. Birçok yeni müşterimizin sorduğu, ne tür yıkama yapıyorsunuz ve ne tür ilaçlar kullanıyorsunuz?

Sayın müşterilerimiz kullandığımız ilaçlar özel yapım, alman markası ilaçlardır. İthal olarak gelmektedir. Kimyasal oranı %10 civarındadır. Evinizdeki astım hastası ya da çocuklarınıza kesinlikle zarar vermemektedir. Fakat yıkamadan sonra yinede biz yıkama olan odaya hastalarımızın 1-2 saat girmemesini tavsiye ediyoruz. Sulu yıkama yaparak, en etkili çözümleri elde ediyoruz. %90 koltuktaki lekeler, kirler ve kötü kokulardan aşındırmış oluyoruz.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama ekibi olarak yaptığımız işin daima arkasındayız. Memnun kalmayan müşterimiz olursa tekrar ücretsiz yıkama ya da para iadesi yapmaktayız. Piyasada bu işi ek iş ve ya merdiven altı yapan firmalar var. Bu tür firmalara kesinlikle itibar etmeyin, yıkatmadan önce firmayı iyi bir şekilde araştırın…

Bir çok müşterimiz de halı yıkama yapıyor musunuz diye sorular soruyor. Halı yıkama yapmıyoruz ama kısa zamanda 600 metrekarelik bir yerde fabrika açacağız. İş ortaklarımız ve firmamız konuyla ilgili çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettirmektedirler. Ful otomatik makinalar ile, halılarınıza el değmeden kusursuz temizlik sağlanması adına çalışmalar başlatmaktayız. Kullanacağımız makinalar da firmamıza özel olarak yapılmaktadır. Sanayi tipi piyasa makinalarından değil.