Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Başakşehir Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Koltuk Yıkama > Başakşehir Koltuk Yıkama

Başakşehir Koltuk Yıkamada Üstün Hizmet Anlayışı

            Evlere, ofislere ve iş yerlerine koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetini önemseyen bir hizmet anlayışına sahiptir. Çalışma stilimiz ve uzman kadromuz ile koltuklarınızı rengi, kumaşı ve deseni fark etmeksizin üstün performans temizlik sağlıyor, ilk günkü berraklığına kavuşturuyoruz. Uzun zaman uğraşıp çıkaramadığınız inatçı lekeler ve istenmeyen kokular yerini temizlik ve ferahlığa bırakıyor. Koltuk yıkama ekibimiz, tecrübeli ve pratik çalışma anlayışına alışkın personelden oluşmaktadır. Koltuk yıkama, ek işimiz değil tek işimizdir. Bu sebeple kaliteli hizmet anlayışı ve üstün temizlik performansı bizim için önemlidir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışıyoruz. Bu sebeple hizmet sonrası yaşanan herhangi bir sorunla ilgili teminatı firmamız size önceden veriyor. Firmamız, Başakşehir koltuk yıkama firması olarak evinizin ve iş yerinizin hijyenini sağlamaktan gurur duymaktadır.

 Profesyonel Koltuk Temizliği

            Başakşehir Koltuk Yıkama firması olarak bizler, hizmetlerimizi profesyonel çerçeveye uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bize telefon yoluyla ulaşabilirler. Daha sonra uzman ekibimiz üstün kalite standartlarıyla üretilmiş makinelerimizi alarak adresinize ulaşmaktadır. Koltuk yıkamada kullanılan makinelerimiz üstün motor gücüne sahip ve tamamen profesyonel niteliklerdedir. Makineler, buhar gücü ile çalışıyor. Bu teknolojik sistem sayesinde ekstra bir güç uygulamadan koltuklarınız tüm mikroplardan arınmaktadır. Tüm lekeleri çıkarmakta uzman olan makinelerimiz, aynı zamanda koltuklarınıza zarar vermez.

            Diğer halı ve koltuk yıkama makinelerinden farklı olarak buhar gücüyle çalışmaktadır. Ek olarak ise motor gücünün yüksek olmasıdır. Koltuklarda en ince detaylara varana kadar üstün temizlik sağlar. Makinelerimizde kullandığımız deterjanlar ise hassasiyet seviyesine uygun doğal ürünlerdir. Kullanmış olduğumuz üstün kalite deterjanlar, koltuklarınızın ömrünü kısaltacak özelliklerden uzaktır. Ayrıca evde deterjan kullanmayan ya da alerjisi olan müşterilerimiz için özel bir hizmet olarak kabul edilebilir. Ürünlerimizi ve makinelerimizi müşterilerimizin memnuniyeti ölçüsünde seçiyoruz. Netice olarak firmamız günü kurtarma adına hizmet verip müşterilerini büyük hayal kırıklığına uğratan firmalardan ayrı özelliklere sahiptir. Üstün kalite hizmet anlayışı ve profesyonel çalışma stili firmamızın imzası haline gelmiştir.

 Koltuk Yıkama Fiyatları ve Firmamızla İrtibat

            Koltuk yıkama hizmetlerinde fiyatlar çeşitli faktörler baz alınarak belirlenmektedir. Koltuk sayısı, büyüklüğü, kumaşın cinsi gibi faktörler fiyatlarımızı etkilemektedir. Müşterilerimizin yıkamak istediği koltukların fiyat bilgisi hakkında firmamızdan teklif alma hakkı bulunmaktadır. Almış olduğu teklife göre karar verebilir. Bu noktada bilgi, fikir ve önerileriniz için web sitemiz üzerinde bulunan bize ulaşın sekmesinden mesajınız iletebilirsiniz. En kısa sürede cevap alacağınıza emin olabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi alarak bize ulaşabilir, online randevu sekmesinden randevu talep edebilirsiniz. Online randevu oluşturmak isteyen müşterilerimiz yıkamamızı talep ettiği koltuklar hakkında detaylı bilgi vermelidir. Bu aşamadan sonra firma yetkilerimiz size ulaşarak bilgi aktarımı yapacak, gün ve saat belirlenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir