Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Beylikdüzü’nde Koltuk Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Koltuk Yıkama > Beylikdüzü’nde Koltuk Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

İstanbul’un en nezih ve sakin semtlerinden biri olan Beylikdüzü bölgesinde yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki biz bu işi ek iş olarak yapmıyor, tamamen profesyonel olarak temizlik hizmetleri üzerine hizmet veren kurumsal bir firmayız. Beylikdüzü Yerinde Koltuk Yıkama ekibi olarak 10 yılı aşkın süredir bu bölgedeyiz. Buharlı temizlik ve sulu yıkama yapan firmamızda tüm işlemleri güzel bir şekilde alabilmektesiniz. Koltuk yıkama işi görüldüğü kadar basit ve tamamen fiyat araştırması odaklı yaptırmak kesinlikle yanlıştır. Bunun sebebi de şu şekilde sıralayabiliriz.

Koltuk Yıkatırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kullanılan makina
  • Kullanılan ilaç (kimyasal olmamalı)
  • Fırçalama yapılmalı
  • Durulanma yapılmalı
  • Koltuk cinsine bağlı işlem
  • Firmanın satış sonrası hizmeti
  • Firma araştırması

Bunlara kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Koltuk Yıkama hizmetimizde biz karcher alman markası ürünler kullanmaktayız.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatları da bölge, koltuk cinsi, adet sayısı ve rengine göre değişkenlik göstermektedir. Fakat ortalama bir fiyat söylemek gerekirse mindersiz koltuk takımları ortalama 150-175 TL aralığında olup, minderli olan koltuk takımları ise 175-250 TL aralığında değişmektedir. Beylikdüzü’nün en iyi koltuk yıkama firmasıyız. Lütfen bizi araştırmadan koltuk yıkama işi yaptırmayınız.

İşinin ehli ve koltuk temizleme konusunda profesyonel güler yüzlü ekibimiz sayesinde kesinlikle memnun kalacağınıza inanıyoruz. Memnun kalmadığınız ve aksi olan durumlarda sorgusuz bi şekilde geri ödeme veya tekrarlayan yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir