Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Koltuk Yıkama > Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

            Bir evin neredeyse en çok kullanılan alanı olan oturma odaları ve salonlar; kullanım hızına bağlı olarak sürekli kirlenmektedir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin hijyenine oldukça önem gösterilmeli, kanepe ve koltuklar için düzenli olarak temizlik yapılmalıdır. Em-Sa Koltuk Yıkama olarak bu alanda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya sağlıyoruz.

            Firmamız bünyesinde profesyonel olarak yerinde koltuk ve yatak yıkama ile araç koltuğu yıkama hizmetleri verilmektedir. Ayrıca kafeler ve eğlence alanları gibi çok sayıda koltuğa sahip yerler için de koltuk yıkama işlemleri yapılmaktadır. Kurumsal bir şekilde koltuk ve diğer ürünlerinize yıkama güvencesi veren firmamız, aynı zamanda bu sektörün tartışmasız en hesaplı fiyatlarını da sunmaktadır. Yüksek teknoloji ve güvenilir makineler ile yapılan temizleme işlemleri, kullanılan mobilyaların da ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.

 Yerinde Koltuk ve Yatak Yıkama İşlemlerimiz

            Yerinde koltuk işlemi yapılırken öncelikle sıcak su ile beraber köpükleme ve fırçalama basamakları gerçekleştirilir. Yüksek sıcaklıkta çözünen kir ve tortular aynı anda başlayan yüksek vakumlama işlemi ile koltuk ve yatakların yüzeyinden hızlıca alınır. Bu nedenle kir ve suyun malzemenin derinliğine inmesine izin verilmez ve doğal olarak da kusma probleminin önüne geçilmiş olur. Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılan yerinde yıkama işlemlerinden sonra, koltuk ve yataklarınızın kumaşlarında herhangi bir deformasyon ya da solma problemleri meydana gelmez. İşlem sırasında kullanılan ekipmanlarımız oldukça güvenilir malzemelerden oluşur. Bu nedenle de yatakların ve koltukların kumaşlarına hiçbir şekilde zarar vermez.

 Araç Koltuğu Yıkama Hizmetimiz

            Araç koltuğu temizleme işlerimiz; araba koltuğu, tavanı ve tabanı olmak üzere kumaş döşeli olan tüm yüzeylere uygulanabilir. Tıpkı yerinde koltuk ve yatak yıkama işlemlerinde olduğu gibi, araç yıkama işlemine de sıcak su ile başlanır. Sıcak su ve köpükleme işlemi uygulanırken araç içerisinde su kaçmaması gereken bölgelere hassasiyet gösterilir. Köpükleme işlemi ile çözünen kir ve tortular anında vakumlama ile emilir. Yüksek vakumlama teknolojimiz sayesinde sıcak su ve kirler araç koltuğuna işlemez.

            Böylece temizlik sonrasında oluşabilecek kokuların da önüne geçilmiş olur. Genelde araç temizleme işlemleri oldukça uzun saatler almakta ve temizlik sonrasında arabaların en az bir gün kullanılmaması gerekmektedir. Oysa firmamız tarafından verilen hizmetin süresi sadece birkaç saatinizi alacaktır. Aracınızın içerisinde yapılan temizleme işlemleri sonrasında döşeme yüzeylerinde hafif derecede bir nem kalır. Bu da arabayı kullanmanıza engel olmaz ve gündelik yaşamınıza rahat bir şekilde devam etmenize olanak sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir