Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Çekyat Yıkama

Çekyat Yıkama

 

Firmamız, 8 yılı aşan bir süreden bu yana Beylikdüzü bölgesinde sunduğu hizmetlerinde tecrübeli çalışanları, son teknolojinin ürünü olan yıkama cihazlarıyla sizlere mükemmel bir temizlik ve hijyeni getirmektedir. Diğer yıkama hizmetlerinde olduğu gibi çekyat yıkama konusunda da sizlere güvenli bir çalışmayı sunmaktayız.

 

 Çekyat Yıkama Hizmeti

 

Çekyat türündeki eşyalar, pratik kullanımı ile hemen her yaşam alanında tercih edilmektedir. Sağlıklı ve uzun ömürlü eşyalar olan çekyatların yılda en az bir kez detaylı bir temizlenme işlemine tabi tutulması esastır. Çünkü kullanım sırasında üzerinde oluşan lekeler, bulunduğu ortamdaki toz gibi faktörler, bu eşyaların çabuk kirlenmesine sebep olur. Firmamız tarafından sunulan çekyat yıkama hizmetinde, günümüzün son teknolojisine sahip olan yıkama makineleri kullanılmaktadır. Makineler hassas program ayarlarına sahiptir. Kumaşların niteliğine göre belirlenen bu programlar, temizliği sağlarken, çekyatın kumaşının yıpranmasına engel olur.

 

 Özel Deterjanlarla Hijyen Sağlama

 

Koltuk yıkama, çekyat gibi eşyalar temizlenirken mutlaka bu temizlik için özel olarak üretilen deterjanlar, yıkama şampuanları kullanılmalıdır. Aksi halde sert içerikli formüle sahip ürünler kumaşlara zarar verir. Üstelik hijyen sağlama adına çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılması, kumaşların renk değiştirmesine neden olur. Firmamızın kullanmış olduğu deterjanlar, yumuşak formüle sahip, antibakteriyel ürünlerdir. Bunlar, kumaşları yıpratmadan, bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu deterjanlar çekyat yüzeyinde oluşan lekelerin rahatlıkla çıkarılabilmesine yardımcı olmaktadır. Çekyatın üzerine dökülen yiyecek ve içeceklerden kalan lekeler, küçük çocukların bulunduğu evlerde oluşan boya, mürekkep lekeleri, hem kullandığımız deterjanların üstün nitelikleri hem de makinelerin profesyonel vakum gücü sayesinde yumuşatılarak, çekilmektedir.

 

 Üstün Nitelikli Uygun Fiyatlı Hizmetler

 

Firmamızın yıllardan bu yana Beylikdüzü bölgesinde sunduğu hizmetlerde sizlerin memnuniyeti esas alınmaktadır. Firmamızın hedefi, yüksek kaliteli hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır. Sektörde görebileceğiniz en uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirilen yıkama hizmetleri, yerinde sunulmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız tarafından sağlanan hizmetlerin her aşamasını bu sayede kontrol etme fırsatına sahipsiniz. Size özel indirim fırsatlarıyla sunduğumuz yıkama hizmetleriyle, yaşam alanlarınızda mükemmel bir hijyene kavuşmanız mümkündür. Bu hizmetlerin detayları hakkında daha geniş bilgiler edinmek ve hizmet talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir