Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Hangi Tip Koltuklar Yıkanmaz

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Temizlik Hizmetleri > Hangi Tip Koltuklar Yıkanmaz

Hangi Tip Koltuklar Yıkanmaz

 

Yaşam alanlarımızın en önemli mobilyası olan koltuklar, uzun süreli kullanım sonucu oluşan çeşitli kir, leke, yemek kalıntısı gibi olumsuz etmenleri barındırmaktadır. En fazla kullanılan mobilya olan koltukların belirli aralıklarla uzman bir firma tarafından yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü uzun süre temizlenmeyen koltuklar mikrop ve bakteri yuvası haline gelmektedir.

 

Koltuk yıkama işleminde kumaş türü ve deterjan seçimi oldukça önemlidir. Her kumaş aynı şekilde yıkanamaz. Süet, deri, saten, kadife ve boncuklu kumaş gibi kumaşlar hassas kumaşlardır ve hassas bir yıkama türünü istemektedir. Bu tür kumaşla makinede yıkanamaz. Hassas kumaşların temizliği için kılıfları suya bastırma yöntemi uygulanabilir. Kılıflar çıkmıyor ise halı ve koltuk yıkama makineleri kullanılmalıdır.

 

Keten, pamuklu, polyester gibi kumaşlara sahip koltukların kılıfları çıkıyor ise direkt olarak makinede yıkanabilir. Bu tarz kumaşlardan yapılan koltuklar kolay temizlenebildikleri için kullanım kolaylığı sağlarlar. Koltuk yıkamada kumaş ayrımını iyi yapmak ve kumaş türüne göre temizlik uygulamak gerekmektedir. Bunun için de mutlaka işini çok iyi bilen, uzman bir firma ile çalışmak gerekir. Beylikdüzü koltuk yıkama alanının en iyisi ve en uzmanıdır.

 

Koltuk Takımı Yıkama Hakkında Tavsiyeler

 

Koltuk yıkamada en fazla bilinen yanlış, koltuk yıkama işlemi için çamaşır suyu, sabun, deterjan gibi ürünlerin kullanıldığının düşünülmesidir. Halbuki bu tür temizlik maddeleri içerdikleri kimyasallar sebebi ile koltukları temizlemekten çok onları deforme etmektedir. Koltuk yıkamada kullanımının sakınılması gereken bu kimyasallar koltuklar için oldukça zararlıdır.

 

Beylikdüzü koltuk yıkama firması koltuk yıkamada doğal bileşenlerden oluşan, özel koltuk ve mobilya temizleyicilerini kullanır. Koltuk yıkamada kullanılan ekipmanlar da koltuğun temizlik kalitesini etkilemektedir. Doğru ekipman ve doğru teknik kaliteli bir halı yıkama işlemi sağlamaktadır ve bunların hepsi Beylikdüzü halı yıkama firması ile mümkün hale gelmektedir.

 

Koltuk Yıkamada Öncü Firma: Beylikdüzü Koltuk Yıkama

 

Koltuk yıkama işlemi oldukça zorlu olan ve hassasiyet isteyen bir işlemdir. Koltuk yıkama alanında sahip olduğu 15 yıllık tecrübe ile faaliyet gösteren Beylikdüzü halı yıkama öncü ve yenilikçi bir firmadır. Siz de halı yıkamada Beylikdüzü halı yıkama firmasını tercih etmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir