Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Kanepe Yıkama

KANEPE YIKAMA FİRMASI

 

8 Yılı aşkın süredir kurumsal düzeyde profesyonel bir ekiple güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Sektördeki en hesaplı fiyatlarla en iyi hizmeti verdiğimiz beylikdüzü koltuk yıkama olarak yerinde koltuk yıkama, yerinde yatak yıkama, cafe koltuk yıkama, araç koltuk yıkama gibi hizmetlerle köpüklemeli, fırçalamalı ve vakumlamalı seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 

TECRÜBE VE KALİTE FARKI

 

Beylikdüzü Koltuk Yıkama firmamız kumaşı, rengi ve deseni hiç fark etmeden yerinde yıkama hizmetimiz ile tamamen hijyenik ve steril makinalar eşliğinde koltuklarınızda hiç bir deformasyon gerçekleştirmeden ilk günkü haline getiriyor ve tecrübemizden gelen birikimi hizmet kalitemizdeki güven ile sizlere sunuyoruz.

 

Yerinde gerçekleştirilen hizmetlerimiz ile sizlere taşıma gibi bir zorluğu da yaşatmadan aynı zamanda gözlemleyebilme imkanı ile yatak gibi eşyalar üzerinde de yıkama işlemini sadece evlerinizde değil cafe gibi iş yerlerinde olmak üzere işinin ehli profesyonel ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

 

EV, İŞ, ARAÇ YERİNDE TEMİZLİK

 

Araç temizliği ile yerinde gerçekleştirilen yıkamalarda kullandığımız makina ve ilaçlarla istediğiniz temizliği ve sterilliği sunmakla birlikte hizmet çeşitliliğimiz ve iddiamızı gurur ve onurla sunuyoruz. Köpüklemeli, vakumlamalı ve fırçalamalı seçenekleri ve profesyonel ekibimiz ile kullanıcıların hassasiyeti ile sektördeki en hesaplı fiyatlarla Beylikdüzü Koltuk Yıkama olarak hizmet kalitemizdeki çeşitlilik ve tecrübemiz ile online randevu gibi öncü uygulamalarla bölgede ve sektördeki liderliğimizin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

0 HİZMET GARANTİSİ

 

Siz değerli müşterilerimizin güveni ve ihtiyaçları dahilinde verdiğimiz hizmetlerin memnuniyetine 0 emin olabilirsiniz. Eviniz, işiniz, arabanız olmak üzere sizler kadar değer vererek gerekli yıkama işlemini gerçekleştiriyor firmamızın tecrübesine ve iş kalitesine değerli görüş ve önerilerinizi dahil ederek hizmet kalitemizdeki çıtayı yükseltiyoruz.

 

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

 

Koltuk Yıkama olarak verdiğimiz hizmetlerdeki örnek çalışmalardan görselleri web sitemizden inceleyerek öncesinde ve sonrasındaki görünümleri ile hizmet kalitemizden örnek işleri inceleyebilirsiniz. Ev, iş, araba olmak üzere emanetlerimize sizler kadar hassasiyetle yaklaşarak yıkama işlemlerini gerçekleştirdiğimizi profesyonelliğimizi inceleyebilirsiniz. Aklınızda olabilecek soru işaretlerine karşı alanında uzman ekiplerimizin ve doğru ilaçların kullanılarak renk solma, kumaş deformasyonu gibi sıkıntıların yaşanmayacağının garantisini ve tecrübemizle harmanladığımız iş kalitemizi geniş seçeneklerle ev, iş, araba, koltuk ve sandalye gibi birçok seçenek ile yıkama adına sizlere hizmet verebilmek için online randevu veya telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir