Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Koltuk Takımı Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Koltuk Yıkama > Koltuk Takımı Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Takımı Yıkama

 

Kirlenen koltuklarınızın profesyonel makinelerle uzman kişiler tarafından yıkanıp ilk günden daha güzel bir hale gelmesini ister misiniz?

 

Koltuk yıkama beylikdüzü koltuk takımı yıkama firmaları arasında geniş hizmet ağı ve işinin uzmanı ekibiyle dikkat çekiyor.

 

Son Teknoloji Ürünler Kullanılıyor

 

Beylikdüzü koltuk yıkama firması sekiz senedir kendi bölgesinde faaliyet göstermekte. Sektörde de önemli bir yeri olan firma kullandığı son teknoloji malzemeleri ile koltuk yıkama alanında öncülerden.

 

Firmamız İşinin ehli, profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle beylikdüzü koltuk takımı yıkama firmaları arasında öne çıkmayı başarıyor.

 

Hangi Hizmetler Mevcut?

 

Firmanın koltuk takımı yıkama hizmetinin yanı sıra sandalye takımı yıkama ve yatak yıkama gibi hizmetleri de bulunmakta.

 

Fimamız eskiyen, kirlenen koltuklarınızı, sandalyelerinizi ve yataklarınızı kumaşı, deseni, cinsi, rengi ve modeli ne olursa olsun son model makineler ile yıkayıp ilk günkü güzelliğine kavuşturmayı garanti ediyor.

 

Evinizde istediğiniz zaman firmanın uzmanları gelip koltuk takımlarınızı sandalye takımlarınızı ve kirlenen yataklarınızı yerinde yıkama hizmeti sunuyor.

 

İndirim Sürprizi

 

Beylikdüzü koltuk takımı yıkama hizmeti fiyatlarında ise enflasyonla topyekün mücadele kapsamında büyük bir indirim uygulanıyor. Firma, enflasyonla mücadele kapsamında tüm hizmetlerinde en az yüzde 10’luk bir indirim uyguluyor.

 

Online Randevu İmkanı

 

Beylikdüzü koltuk takımı yıkama firması online randevu özelliği ile internet siteleri üzerinden de müşterilerine hizmet imkanı sunuyor.

 

İlk Günkü Gibi Temiz ve Güzel

 

Müşterilerine yerinde yıkama imkanı sunan firma koltuk takımlarınızı ilk günkü görüntüsüne kavuşturmaya söz veriyor. Genel sandalye takımı ve koltuk takımı temizliğinin yanı sıra koltuk, sandalye ve yataklar üzerinde yer alan ve bir türlü çıkmayan inatçı lekeler için de özel malzemeler ile ayrı bir işlem uygulanıyor. Bu işlem sonrası ürünler ilk günkü temizliklerine ve güzelliklerine kavuşuyor.

 

Özellikle çocuklu evlerde en çabuk kirlenen eşyalardan olan koltuk ve sandalye takımları son model makineler ve profesyonel uzmanlar eşliğinde temizlenerek ilk günkü görüntüsüne kavuşmasının yanı sıra mikroplarından da arınmış oluyor. Mikroplarından arının koltuk takımı, sandalye takımı ve yataklarınızda çocuklarınıza temizliğinden emin olduğunuz bir ortam yaratabilirsiniz.

 

Eskiyen, yıpranan koltuk takımlarınızın eski görüntüsüne kavuşmasını istiyorsanız beylikdüzü koltuk yıkama bir adım uzağınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir