Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Koltuk Temizleme

Koltuk Yıkama

 

Modern toplumların vazgeçilmez ev aksesuarlarından biride koltuklardır. Koltuklar ev içerisindeki zamanımızın çoğunu etkili ve eğlenceli geçirmemizi sağlamaktadır. Ayrıca misafirlerimiz geldiğinde de dinleneceği eşyalar koltuklardır. Bu gibi sebeplerden dolayı koltuk yıkamak firmamız için çok önemli bir iş olarak gözlemlenmektedir.

 

Doğru ve etkili koltuk yıkanması için kesinlikle bir uzmandan yardım alınması gerekmektedir. Firmamızın tecrübeleri ve kalite anlayışı sayesinde her türlü koltuklarınız özenle temizlenir. Unutulmamalıdır ki anlık çözümler olarak görülen koltukların silinmesi eylemi kesinlikle kalıcı değildir.

 

Firmamız tarafında tamamen zararsız kimyasallar sayesinde koltuklarınız daha temiz olmaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalara göre en çok bakterilerin ve mikropların biriktiği bölge koltuklardır. Koltuk silme işlemlerinin koltuk temizleme kadar etkili olmamasının birkaç nedeni vardır. Örneğin koltuk silmeler bir bez aracılığıyla daha çok kiri aşağıya itme şeklide olmaktadır. Fakat firmamız sayesinde profesyonel temizlik anlayışıyla koltuklarınızın her noktası tertemiz olmaktadır.

 

Evde Koltuk Temizliği Mümkün müdür?

 

Öncelikle unutulmamalıdır ki kendi imkânlarınızla koltuk temizleme işlemi normalden daha zordur. Çünkü firmamızda mevcut olan üstün makine ve kimya teknolojileri sayesinde bu işlem daha basitleşmektedir. Eğer bu zahmetler dikkate alınırsa ilk olarak koltuğunuzu yatay olarak açmalısınız. Sonrasında üzerindeki eşya, tül benzeri maddeleri kaldırmalısınız. Devamında süpürgenizin en üst düşeyini kullanarak tüm tozları çektiğinizden emin olun.

 

Koltuklarınızdaki tozun tamamen vakumladıktan sonra koltuk yıkama aletinizin yardımıyla koltuğun her noktasını ıslatınız. Lekeli bölgelere leke çıkarıcı uygulayınız ve biraz bekleyin. Yaklaşık yarım saat sonra kumaşa zarar vermeyecek maddelerle birlikte koltuk yıkama aletini kullanınız. Yapacağınız detaylı temizlik sonucu koltuklarınızdaki suyu vakumlayınız. Koltuğunuzun tamamen temi olduğunda emin oluna kurutunuz.

 

Koltuk Temizliği Ne Aralıklarla Yapılmalıdır?

 

Koltuk temizliği yapılırken kesinlikle uzmanlardan yardım almalısınız. Koltuklarınızı kendi imkânlarınızla yıkamanız çok zor olacağı için kesinlikle tecrübeli firmalardan yararlanın. Firmamızın edindiği tecrübeler doğrultusunda yılda bir defa yıkatmanız uygundur. İsteğe bağlı olarak bir kaç defa daha yıkatılabilir. Unutulmamalıdır ki koltuklarınızın içini göremeyeceğiniz için güvenli bir firmaya emanet etmelisiniz.

 

Beylikdüzü koltuk yıkama firmamızı kendini kanıtlamış kalitesi ve müşteri memnuniyeti nedeniyle tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir