Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Koltuk Yıkama Şirketi

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Koltuk Yıkama > Koltuk Yıkama Şirketi

Kaliteli hizmet prensibini benimsemiş olan koltuk yıkama fabrikamız uzun yıllardır size en kaliteli şekilde hizmet verebilmek için her daim kendini geliştirmektedir. Size özel olarak hizmet vermek için her daim kaliteli ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

 

Koltuk yıkama fabrikamız da çalışan bütün ekip arkadaşlarımız kullandığımız Karcher Ürünleri ile kaliteden taviz vermemek adına gerekli eğitimleri almaktadırlar.

 

Koltuk Yıkama Konusunda Üstün Hizmet

 

Yıllardır bu sektörde bulunmanın getirdiği özel bir birikim sayesin de size ihtiyacınız olan hizmeti tüm detayları ile sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Biz koltuk yıkama fabrikası olarak önceliklerimizi siz müşterilerimizin talepleri doğrultusun da düzenliyor ve geliştiriyoruz.

 

Kaliteli Hizmet Garantisi Veriyoruz

 

Koltuklar bir evde bulunan en gösterişli parçalardan birisidir. Temiz görünmeleri de bir o kadar değerli ve önemlidir. Koltukları silmek çok zahmetli ve net olarak hijyen garantisi veren bir işlem değildir. Bizim koltuk temizleme firmamız size tam olarak temizlik garantisi verir. Sitemize girerek randevu aldığınız takdir de çok kısa bir süre içerisinde size dönüş yapılır.

 

Koltuk yıkama fabrikası olarak 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiz. Firma olarak tamamen müşteri memnuniyeti prensibini benimsenmiş bulunmaktayız. Siz de eğer aldığınız hizmetten memnun kalmaz iseniz para iadesi talep edebilirsiniz. Ya da ikinci bir seçenek olarak hizmetinizin tekrarlanmasını isteyebilirsiniz.

 

Koltuk Yıkama Sizin İçin Olduğu Kadar Bizim İçin de Önemli

 

Firmamız sizin için her daim kaliteli ürünler kullanarak kaliteli hizmetler sunmaktadır. Siz de içinize sinen bir koltuk yıkama fabrikası ile çalışmak isterseniz eğer firmamız ile kesinlikle iletişime geçebilirsiniz.

 

Siz de alanımız da en kaliteli olarak bilinen koltuk yıkama fabrikamızdan hizmet alarak tertemiz koltuklara sahip olabilirsiniz. Üstelik alacağınız koltuk yıkama hizmeti size alanında uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından sunulur. Bizim önceliğimiz kesinlikle sizi memnun etmektir. Para kazanmak ise bizim açımızdan ikinci sırada yer almaktadır.

 

Siz de kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak için bizim sitemizden randevu alabilirsiniz. Eğitimli ve güler yüzlü ekibimiz size üstün hizmet anlayışı ile koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

 

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

 

Genellikle salon veya oturma odalarında bulunana mobilyaların yıkanması kesinlikle gerekmektedir. Çünkü bu yapıların içerisinde çok miktarda mikrop ve bakteriler yaşamaktadır. Özellikle dışarıdan gelen misafirlerimiz ve çalışma hayatımızda ki mikroplar koltuklara yerleşmektedir. Bunun haricinde evimizde beslediğimiz evcil hayvanların idrarları sonucunda da koltuklar kirlenmektedir. Hayvanların yaptıkları idrarları hemen bir bez yardımıyla temizlesek de bu net bir çözüm değildir.

 

Küçük yaşlardaki çocuklarımız yemek yeme esnasında veya oyun oynarken yaptıkları kazlarda kirlenmelere sebeptir. Bu gibi durumların olmaması için koltukların üzerine nevresim geçirilmektedir. Fakat u önlemlerde bakterilerin önüne geçilmesine engel değildir.

 

Eğer sağlıklı ve temiz bir oturma odası istiyorsanız beylikdüzü koltuk yıkama firmamız size hizmet vermektedir. Firmamızın uzman aletler ve ekip yardımıyla koltuklarınızı derinlemesine temizlemektedir. Ayrıca koltukları evinizden bizzat biz almaktayız. Özenle temizliğini karşılayıp sorunsuz iade etmekteyiz. Fiyatlarımız normal düzeylerde ve gösterilen kalitenin çok altındadır. Ayrıca kullandığımız temizlik malzemeleri deri veya kumaş karışımı mobilyalarınıza asla zarar vermemektedir.

 

Koltuklarınızı sizin kendi imkânlarınızla temizlik yapmanız oldukça zahmetli ve güçtür. Ayrıca meydana gelen kirlenmeler derine nüfuz etmektedir. Zaman tasarrufu ve derinlemesine temizlik için firmamızı ziyaret edebilirisiniz.

 

Bej Renkte Olan Koltuklar Nasıl Temizlenmelidir?

 

Yapılacak en iyi koltuk temizleme işlemi olarak firmamızın sağladığı temizlik işlemini seçmeniz oldukça mantıklı olacaktır. Fakat bej renkli koltuklarda yağ lekelerinin dağılması nedeniyle temizlenmesi oldukça zordur. Fakat genellikle ev şartlarında vakumlama makineleri olmaması, yanlış temizleyiciler kullanılmasından koltuklar daha çok kirlenecektir. Firmamız bu gibi tehlikeli durumlarla seve seve mücadele etmektedir.

 

Koltuklar Oldukları Yerde Temizlenir mi?

 

Koltuklarınızın temiz olmasını istiyorsanız kesinlikle profesyonellerden yardım almanız gerekmektedir. Fakat maliyeti açısında veya her hangi bir sebepten konuya sıcak bakmıyorsanız yerinde silmek tek yoldur. Öncelikle koltuğunuzun üzerinde kesinlikle bir şey bırakmayınız. Devamında bir süpürge yardımıyla koltuğun tüm tozlarını çekiniz.

 

Tamamen toz kalmadığından emin olduğunuzda nemli bir deterjanlı bez ile silme işlemini gerçekleştiriniz. Koltuk takımı yıkama da son olarak temiz ve nemli bez ile üzerinde geçiniz. Son olarak tüm nemin kuruması için bekleyiniz. Fakat unutulmamalıdır ki bu durum kesin bir çözüm değildir. Kesin çözüm için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir