Ülke/Şehir :
Beylikdüzü
Email :
Telefon :
0 542 388 4074

Koltuk Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli

Beylikdüzü Koltuk Yıkama > Temizlik Hizmetleri > Koltuk Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli

Firmamız, koltuk yıkama işlemi yaparken bir çok faktörü göz önünde bulunmaktadır. Bundanlar dan en önemli olanları siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce dikkat edilecek en önemli faktör, koltuğun rengi, cinsi ve desen yapısıdır. Şimdi diyeceksiniz ki koltuğun deseni neden önemli ?

Yıkamada Koltuğun Desen Önemi

Koltuk yıkama yapılmadan önce bahsettiğimiz gibi desen çok önemlidir. Kullanılan ilacın keskinliği fazla olur ve fırçalama makinası ile devirli bir yıkama yapılırsa desenlerde atma olur. Aynı zamanda desenleri tutan ipler yırtılıp kopabilir. İşte bu yüzden koltuk temizleme yapılmadan desene göre ilaç ve fırçalama devri yapılmalıdır.

Peki Koltuğun Cinsi Neden Önemli ?

Koltuk cinsinin önemi de şu yüzden önemlidir. Yerinde Koltuk Yıkama yapılmadan cinsi ne ise örneğin alkantre ya da tay tüyü. Tay Tüyü olan kumaşlarda korkulmamalı istenildiği gibi devirli yıkama yapılabilir. Süet Koltuk Yıkama da ise kesinlikle devir yapılmadan keskinliği yüksek ilaç kullanılarak temizleme işlemi yapılmalıdır.

Peki Koltuk Yıkamadan Sonra Kusma Neden Olur ?

Beylikdüzü’nde Koltuk Yıkama firmamız olarak bu zamana kadar bu şekilde bir sorunla karşılaşmadık. Fakat farklı firmaların yaptığı yıkamada kusma işlemini gidermek için bir çok kez servis hizmeti verdik. Bunun sebebi de şu şekildedir. Koltuk yüzeysel olarak temizlenmiş ve kirlerden arındırılmış olabilir. Fakat bu koltuğun kusmayacağı anlamına gelmez. Vakum makinası ile süngerdeki suyu çekerken süngerden hala kirli su geliyor ise, bir daha yıkanmalıdır. Bu işlem süngerden vakum makinasına temiz su gelene kadar yapılmalıdır. Bu işlemler yapıldığı taktirde koltuğunuz kusma yapmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir